BEPPE olarak şarabın, yemek deneyimini ziyafete dönüştürdüğüne inanıyoruz. Dünyanın “şarap kuşağı” olarak adlandırılan coğrafyasının bir parçası olan Türkiye’de şarap üreticiliğinin son yirmi yılda büyük bir ilerleme gösterdiğini de memnuniyetle izliyoruz.

 

Biliyorsunuz, yasalar gereği şarap üreticilerinin ürün tanıtımı yapması kısıtlandı. BEPPE olarak şarap severlerin şaraplarla tanışmasını kolaylaştırmak için farklı bir yaklaşımı benimsedik. Küçük ya da büyük miktarda üretim yapmasına bakmaksızın, ulaşabildiğimiz bütün üreticilerin şarapları arasından tadarak seçimler yapıyoruz. Böylelikle küçük miktarda üretim yapan dostlarımızın şarapları için de bir vitrin görevi üstleniyoruz. Elinizde yer alan BEPPE Şarap Menüsü, 75 üreticinin yaklaşık 300 şarabına ev sahipliği yapıyor. Her yıl yeni üreticiler ve var olan üreticilerin yeni şaraplarıyla menümüz zenginleşiyor, sayılar artıyor.

 

Şarap menümüzün içinde yabancı şaraplardan da küçük bir seçkiye yer veriyoruz. Menü içinde kaybolma riskini azaltmak için içindekiler sayfası hazırladık, aradığınıza kolayca ulaşmanızı sağlayacağını umuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir